Zbulohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen bukuroshe të Gjykatës, 20 vjet më e re (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë moderatori i njohur Ardit Gjebrea u zhvendos në jug të Shqipërisë së bashku me stafin e tij për të xhiruar puntatën e fundit të emisionit.

Të pranishëm ishin disa të ftuar VIP, të cilët duket se janë të zgjedhurit e Arditit për të mbyllur me sukses këtë sezon.

Juliana Pasha, Venera Lumani, Isli Islami e Pirro Çako do të jenë disa prej tyre. Pjesa e fundit e ‘E diela shqiptare’ duket se do të jetë mjaft dinamike, mirëpoajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve gjatë drekës, ka qenë e dashura bionde e Pirros.

Kantautori ka vendosur që për herë të parë të shfaqet në publik pranë të dashurës së tij. Pirro dhe biondja simpatike duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe ne mezi po presim që të shohim momentet e tyre në televizion.

“Panorama Plus” shkruan se bukuroshja në fjalë është punonjëse në gjykatën e Tiranës dhe duket të jetë rreth 20 vite më e re.
Shtuar më 29/06/2019, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori