Zbulohet lidhja e Eleni Foureiras me futbollistin (FOTO LAJM)

Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion.

Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar fotokëngëtares me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Ajo duket në plazh duke përqafuar të dashurin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 10/05/2018, ora 13:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori