Zbulohet kush do të jetë "Ardit Gjebrea" i Portokallisë
Ka shkaktuar shume diskutime fakti se këtë sezon të Portokallisë do të ketë një personazh të ri i cili do të imitojë Ardit Gjebrean.

Kjo pasi shqiptarët e duan shumë Arditin për faktin se ai gjithmonë shfaqet shumë popullor dhe i dashur.

Por ajo që donin të dinin më shumë njerëzit është se kush do ta luante rolin e tij.

Dhe në fakt është zbuluar se ai do të imitohet nga aktori Rezart Veleshnja, që siç duket në këtë foto, ka hyrë plotësisht në lëkurën dhe kostumin e Gjebras. /albeu.com/


Shtuar më 30/09/2017, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori