Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap "mat" në Dhërmi? (FOTO LAJM)

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë.

Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër vajzë në Dhërmi.

“Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

Ditën e djeshme, burime për “Iconstyle.al” kanë zbuluar identitetin e vajzës në fjalë, e cila siç u mësua më parë, është 16 vjeç dhe po frekuentohet prej disa kohësh me djalin e ish-guvernatorit.

Ajo quhet Brisila dhe më poshtë tregohet një foto e saj.
Shtuar më 20/08/2019, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori