Zbulohet gjinia e fëmijës së zëdhënëses së PD-së
Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është shtatzënë, ndërsa mësohet se është në pritje të një vajze. Ish-zëdhënësja dhe pedagogia e njohur, mendohet të jetë tashmë në muajin e pestë të shtatzënisë.

Vorpsi është prej kohësh në një lidhje me biznesmenin nga Tirana, Theodhori Çami. Thuhet se dyshja e ka pritur me shumë gëzim lajmin e shtatzënisë, pasi që prej zyrtarizimit të lidhjes së tyre, dëshironin të bëheshin prindër./albeu.com/
Shtuar më 22/12/2016, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori