Zbulohet gjinia e fëmijës së Amit dhe Ermalit
Para pak javësh Ami dhe Ermali na dhanë lajmin e mirë se Joeli i vogël do të bëhej me një vëlla ose me një motër.

Kaq mjaftoi që në rrjetet sociale të vërshojnë urimet për çiftin dhe beben që pritet të vijë shumë shpetj në jetë.

Gjatë eventit të make up artistit të njohur, Ariel Tejada mikrofoni i Thumb arriti të “pickonte” edhe moderatoren e njohur lidhur me përrallat.

Teksa u pyet për përrallën e Rapanzëll, Ami është përgjigjur: “Rapanzëllin nuk e njoh mirë si histori, kur të na vijë në jetë goca në jetë, atëherë do t’i njohim të gjitha historitë e princeshave”

Nga ana tjetër Ami ka rrëfyer se akoma nuk kanë filluar përgatitjet për ardhjen në jetë të vajzës së vogël.
Shtuar më 21/10/2017, ora 20:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori