Zbulohet e dashura e re e Seven Saraqit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Reperi Seven Saraqi duket se është kthyer në një repër të suksesëshëm.

Pas ndarjes së bujshme me modelen Lorena Haliti duket se këngëtari ka filluar një lidhje të re me një vajzë bionde.

Reperi ka postuar një fotoInstastory të vajzës ku ajo duket me shpinë dhe shkruan: “Nëse ajo s’ka të pasme thuajini të mos më harxhojë kohë”. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori