Zbulohet data kur do të martohen Turi dhe Orinda
Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë zbuluar datën e ditës së tyre të madhe.

Pas disa vitesh lidhjeje dashurie e bashkëjetese, çifti i famshëm kanë vendosur se kur do t’i japë fund beqarisë.

Ata do të martohen këtë verë në 27. 07 2017, thonë burime pranë çiftit për revistën “Who”.

Çifti i ka dhënë vetes kohë për të organizuar një ceremoni që sigurisht do të jetë në vëmendjen e të gjithëve. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2016, ora 22:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori