Zbulohet arsyeja pse Princ Harry prek gjithnjë unazën e martesës
Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës.

Madje aq shumë janë bërë njerëzit kuriozë saqë ata kanë pyetur ekspertët e gjuhës së trupit.

Rezultati? Princit i mungon Meghan.

Sipas ekspertëve, ai e bën këtë për dy arsye, një i mungon gruaja e tij dhe së dyti ndihet nervoz.

Nëse ai do ta hiqte unazën vazhdimisht do të ishte një shenjë negative për martesën e ciftit mbretëror. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori