Zbulohen ftesat për dasmën mbretërore dhe fansat u çmendën

Pëlqej
Po prieshin me padurim dhe këtë të enjte u zbuluan ftesat e dasmës së Princ Harry dhe dhe Meghan Markle.

Ato janë zgjedhur të jenë tradicionale dhe sigurisht të dizenjuara dhe printuara nga e njejta kompani e cila për vite me rradhë ka bërë ftesat e dasmave në familjen mbretërore.

Këto ftesa pritet t’u shkojnë 600 të ftuarve të cilët janë zgjedhur për të qenë të pranishëm në momentin e celebrimit të çiftit .

Princ Harry dhe Meghan Markle shpallën fejesën në nëntor të vitit që kaloi, ndërsa tani pritet të martohen në një ceremoni madhështore. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori