Dalin dhuratat e shtrenjta që djali i Arditit i ka bërë vajzës së biznesmenit nga Tirana (FOTO LAJM)

Pëlqej
Djali i një prej moderatorëve dhe artistëve shqiptare më në zë të vendit dhe padyshim që është në vëmendjen e medias.

Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas ka qenë gjithnjë i rezervuar sa i përket jetës private ndonëse shpesh shihej duke pirë kafe me Getoarin apo në klubet e natës me Viola Spiron, por asnjëherë nuk është folur për personin me të cilën mund të ishte në një lidhje.

Joni ka publikuar një foto me një biondinë simpatike emri i së cilës është Merlin Haxhiymeri.

Duket se prindërit e Jonit e aprovojnë këtë lidhje të djalit të tyre pasi të dy e kanë pëlqyer këtë fotopublikuar në Instagram.

Joni duket shumë i dashuruar me bukuroshen dhe këtë e tregojnë edhe dhuratat e romantike që ai i ka bërë.

Së fundmi një buqetë më lule dhe një zemër e në të cilën shkruhet "të dua", tregojnë përkushtimin e Jonit për vajzën e biznesmenit tyë njohur. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2017, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori