Zanfina Ismaili "adhuron" linjat e saj (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur kosovare Zanfina Ismaili ka postuar në faqen e saj zyrtare në Twitter disa foto të performancave të saj në të cilat ekspozohen më së miri linjat trupore. Madje në fotot e publikuara në Twitter këngëtarja e thekson këtë fakt nëpërmjet dixhiturës krahas fotove.

"Kur nuk ki nevoj me dal ne ndrresa per mu dok trupi mire", është një prej komenteve të këngëtares mbi foton e saj.

Kohët e fundit Zanfina është angazhuar me koncerte live dhe i ka ekspozuar gjithnjë këto aktivitete nëpërmjet rrjeteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori