Zajmina Vasjari tërbon fansat me veshjen e saj, nxjerr gjoksin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në mesin e nënave të reja shqiptare duket se Zaimina Vasjari do të thyejë rekord.

Me postimet e saj të një pas njëshme Zaimina ka treguar se është një tundim i vërtetë dhe format e saj trupore janë gjithnjë të kapshme nga syri.

Me fustanin e kuq që i nxjerr në pah asetet e saj, Zaimina duket më tunduese se asnjëherë më parë.

Ende vajza e saj Khloe nuk ka bërë një vjet nga ardhja në jetë dhe Zai është ‘një bombë e vërtetë’.


Shtuar më 23/01/2019, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori