Zajmina Vasjari surprizon fansat, rikthehet me trup perfekt (FOTO LAJM)

Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.

Gjatë shtatëzanisë ajo u tregua e kujdesshme të mos ekspozohej shumë.

Por ajo na tregoi se format e saj janë të përkryera dhe jo si të një nëne të sapolindur. Ajo duket të jetë po njësoj. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori