Ja me kë është Zajmina në Jacuzzi (FOTO LAJM)

Deri më tani dinim vetëm që Zaimina ishte ndarë por askush nuk e dinte se kush ishte mashkulli misterioz që shfaqej krah bukuroshes.
Kjo për arsye se ishte vetë kjo e fundit që ngacmonte imagjinatën e të tjerëve duke mos e zbuluar fytyrën e tij.

Por videoja e fundit që ka postuar Erik Fullani në Instastory-n e tij, bën që të hamendësohet se është pikërisht ai “Starboy” i ish Miss-it shqiptar.

Të dy në një Jacuzzi dhe ndërkohë që Eriku filmon, Zaimina dhuron një kërcim sensual nën ritmet e këngës “Starboy”.

“Falenderoj Zaimina Vasjarin për suportin dhe që e le miletin pa gjumë që në vitin 1999”, shkruan Eriku mbi video. megjithatë ekziston mundësia që ata të dy të jenë edhe thjesht miq./InTv
Shtuar më 20/01/2017, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori