Zajmina shpërthen me poza të nxehta në ishujt Maldive (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Stinët nuk kanë rëndësi për Zajmina Vasjari, pasi edhe pse ndryshojnë, për të vijojnë të mbeten thuajse të njëjta.

Ish-Miss Shqipëria po kalon pushimet në një nga plazhet më luksoze në Maldive, duke përjetuar një verë të dytë në dimër.

Bukuroshja shqipare ka pozuar foto më të nxehta se kurrë duke nxjerrë në pah format e saj të tonifikuara./albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së