Zajmina provokuese në makinën luksoze (FOTO LAJM)

Zaimina Vasjari mbete ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.
Këngëtarja e njohur, edhe me imazhet që publikon arrin të tërheqë vëmendje.

Së fundi, Zaimina ka postuar një fotografi nga një makinë luksoze teksa në sy binte edhe fiziku i saj, në një fustan të zi dhe të shkurt ajo dukej në formë fantastike.

Kujtojmë që Zaimina është nënë e një vajze dhe kohë më parë ka deklaruar se nuk do të rikthehet në muzikë. /albeu.com/


Shtuar më 20/04/2019, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori