Zajmina i futet një fushe të re (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë i një vogëlushe të quajtur Khloe.

Por duket se pas lindjes ajo ka dëshirë ti përkushtohet dizanjimit dhe këtë na e tregon në një foto në Instagram.

foto shihet sesi Zajmina ka filluar të dizanjojë arredimin e një shtëpie. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 15:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori