Zajmina ekspozon linjat perfekte trupore (FOTO LAJM)

Zaimina Vasjari, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram teksa është e veshur në të zeza dhe shfaq këmbët e gjata seksi.

Zaimina që pas lindjes së vajzës përkujdeset mjaft shumë për format trupore, e që edhe në këtë imazh vërehet dukshëm.

Vasjari është e martuar me biznismenin shqiptar, Klodian Asllani të cilët kanë një vajzë të quajtur, Khloe.

Nga ana tjetër, Zaimina ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja muzikore. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 17:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori