Zajmina braktis muzikën?
Lajme të reja duket se kemi nga këngëtarja Zajmina Vasjari, e cila për pak çaste ka braktisur profesionin e saj.

Të paktën ky është mesazhi që ajo ka përcjellë nga fotoja që ka postuar në Instagram.

Zajmina ka studiuar për arkitekturë dhe se ka nisur punë në një zyrë arkitekturore. Ja imazhi i ri i këngëtares e cila vlerësohet për format e saj. /albeu.com/

Shtuar më 25/02/2016, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori