Zaimina tregon linjat pak pas lindjes, e mrekullueshme si më parë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës shkruan ekspress.

Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.
Shtuar më 13/02/2018, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori