Zaimina pret flokët, komplimentohet nga fansat
Zaimina Vasjari ka ndryshuar flokët e saj, teksa ka marrë guximin dhe i ka prerë.

Ndryshe sa jemi mësuar për një kohë të gjatë me gërshetat e saj, këngëtarja vjen me risi për sezonin e ri.

Një suport të madh ajo ka marrë edhe prej fansave, të cilët e kanë admiruar për stilin e ri të flokëve. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori