Zaimina konfirmon vetë shtatzaninë e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Zaimina e ka kofirmuar tashmë vetë shtatzaninë e saj.

Ajo ka postuar një ftografinë Instagram dhe ka shkruar mbi të "Pothuajse 6 muajshe", si për ti thënë të gjithëve se ajo sërish ka mbetur shumë në formë si gjithnjë.

Zaimina prej kohësh përflitej por vetëm ditën e sotme ka bërë hapin e madh. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2017, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori