Young Zerka tregon se çfarë mendojnë prindërit e tij për Ronelën
Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe këngëtari Young Zerka janë shpesh në vëmendjen e medias për shkak të thashethemeve që ata janw bashkw.

Së fundmi ka qenë Zerka, i cili ka dhënë një intervistë për emisionin “Thumb” dhe i pyetur nga gazetarja e këtij emisioni se çfarë mendimi kanë prindërit e tij për Ronelën, i ka befasuar të gjithë me përgjigjen e tij.

“E kanë shumë qejf e thonë edhe vet që është artiste e talentuar e guximshme. E guximshme them nga ato që bën Ronela në videoklipe”, u shpreh Zerka. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori