Yllka promovon gjoksin (FOTO LAJM)

Këngëtarja vjen shumë ‘e nxehtë’ dhe në superformë.

Yllka Kuqi së fundi është shfaqur në një fustan, kreacion i Valdrin Sahitit.

E Yllka dhe Valdrini kanë ‘rrezikuar’ në modelin e veçantë të fustanit që i nxjerrë mjaft shumë gjoksin këngëtares.

Fustani i gjatë e i zi i shfaqë për mrekulli format e trupit këngëtares, derisa ajo ka bërë edhe një video ku tregohet fustani nga të gjitha këndet.


Shtuar më 26/09/2018, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori