Ylli i Instagramit e pëson keq teksa përpiqet të provokojë fansat me video nga dushi (VIDEO)
Ylli i Instagramit Charly Jordan ka gjetur veten në një situatë të pakëndshme kur tentoi të realizojë një video provokuese duke bërë dush.

Derisa po merrte poza në një moment koka e dushit u shkëput nga mbajtësja në mur dhe përfundoi në kokën e saj, duke i dhënë një goditje të lehtë bukuroshes.

Ajo ka 1.5 milion ndjekësInstagram, dhe që e ka publikuar videon e këtij momenti të sikletshëm.

Për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime serioze, dhe kjo ngjarje që i ka ndodhur duket se e ka pranuar me sportivitet pasi edhe vetë e ka postuar videon në profilin e saj.
Shtuar më 05/01/2019, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori