Ylli i "Instagramin" provokon mbi kalë, ndjekësit i kthehen keq (FOTO LAJM)

Kristen Hancher është vetëm 20 vjecc por ka arritur të tërheqë vëmendjen e 5.8 milion ndjekësve në Instagram dhe 1 ilion abonentë në Youtube.

Ylli i rjetit, së fundmi është komëntuar edhe si sozia e miliarderes Kylie Jenner.

Hancher ka udhëtuar drejt Anguilla ku vendosi të bëjë një fotografi mbi kalin që ecte në ujërat e thella.

Pas publikimit të fotove, menjëherë kanë plasur komentet e ndjekësve të cilët pretendonin se po e rrezikonte kalin për fotot e saj.

Shtuar më 12/07/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori