Ylli i “50 Shades of Grey” i jep fund lidhjes
Aktorja 26 vjeçare Dakota Johnson dhe i dashuri i saj prej dy vitesh, Matthew Hitt, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Një burim për “Just Jared” ka deklaruar: "Dakota dhe Matthew kanë patur një lidhje jo të rregullt gjatë këtyre dy viteve.

Ata nuk kishin mundësi ta shihnin shpesh njëri-tjetrin kohët e fundit, për shkak të axhendavengarkuara.

Momentalisht ajo ndodhet në Vankuver në xhirimet e filmit të saj të fundit, ndërsa Matthew po përgatitet për turneun e tij veror së bashku me grupin e tij”. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2016, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori