Yll e bukur, motra e Afërdita Dreshajt bën për herë të parë këtë ndryshim në look (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë ju që bëni herë pas here xhiro në profilin e Afërdita Dreshaj në Instagram, jeni njohur edhe me motrën bukuroshe të saj, Jehonën.

Njëra është brune e tjetra bjonde, por përveç këtj ndryshimi motrat ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

Por nuk e paskemi ditur se Jehona ka patur deri më tani ngjyrën e saj natyrale të flokëve dhe nuk i kishte lyer kurrë.

Nëpërmjet Instagrami bukuroshja zbuloi se ka lyer për herë të parë flokët e saj duke mos rrezikuar me ngjyrat, por thjeht nje nunacë çokollatë të ëmbël.

"Ka gjithmonë një herë të parë", shkruan motra e Afërditës në postim./albeu.com/
Shtuar më 10/10/2020, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori