Yjet të apasionuar pas Vespës (FOTO LAJM)

Edhe pse ka mbushur 64 vjeç, Vespa vazhdon të mbajë të lidhur pas vetes shumë persona, ndërmjet tyre edhe të botës së medias dhe artistë. Personazhe të njohura shihen shpesh të udhëtojnë me këtë motor. Fillojme me Nicole Kidman.
Edhe pse ka mbushur 64 vjeç, Vespa vazhdon të mbajë të lidhur pas vetes shumë persona, ndërmjet tyre edhe të botës së medias dhe artistë.

Personazhe të njohura si Rihanna, Nicole Kidman, Kardashian etj, shihen shpesh të udhëtojnë me këtë motor.

Me të ato ndihen praktike, komode dhe mund të ekspozohen më mirë ndaj paparacëve. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2012, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori