Yjet që vishen njësoj (FOTO LAJM)

Mila Kunis & Ashton Kutcher dhe Reachel Weiz & Daniel Craig
Me bashkëshortin, të dashurin dhe madje edhe me fëmijët: nga Mila Kunis e Ashton Kutcher tek Kim Kardashian e Kanye West, janë të shumta çiftet e famshme që zgjedhin të vishen me të njëjtin stil.

Yjet e showbizit, sipas blogut matchymatchycouples.com, janë të fiksuar pas trendit në fjalë dhe "infektimi" po përhapet me një shpejtësi marramendëse.

Bëhet fjalë për një estetikë në çift, apo për një zakon që fsheh një domethënie psiko-sociale më të thellë? Sido që të jetë, më poshtë mund të shihni fotot e disa prej çifteve më të njohura që kanë zgjedhur stilin e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2013, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori