Yjet para dhe pas bisturisë (FOTO LAJM)

Gwyneth Paltrow
Shumë nga personazhet e famshëm që ne njohim kanë kaluar në bisturinë e kirurgut plastik. Ne ju propozojmë këtë galeri të vogël. Nëse për disa operacionet janë të dukshëm, për disa të tjera modifikimet janë më të lehta. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori