E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Yjet e show-bizit që nuk plaken (FOTO LAJM)

Të gjitha femrat që janë pjesë e kësaj galerie, i përkasin botës së show-bizit. Ato janë aktore, modele, këngëtare, ku ndonëse me një karrierë të gjatë dhe të suksesshme, duket se nuk kanë për tu plakur kurrë. Pavarësisht viteve, ato mbeten të bukura si dikur, duke të befasuar me pamjen. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori