Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM)

Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jetë normale, disa prej tyre kanë qënë të pranishëm edhe në mbrëmjen e maturës.

Ndersa bën një krahasim si kanë qënë dhe si janë transformuar tani, ndryshimi është shumë i madh. I referohemi Bruno Mars, Demi Lovato, Adam Levine, Usher, Taylor Swift, Rihanna, Britney Spears. /albeu.com/

Shtuar më 01/01/2015, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori