Yjet hollivudiane para dhe pas lindjes (FOTO-LAJM)

Nuk mund të thuash nëse është meritë e ndonjë disipline të hekurt apo e lëkurës shumë elastike por shumë yje hollivudiane janë kthyer në formë të përkryer pas lindjesbebeve të tyre në më pak se një muaj. Në këtë set fotosh bëjnë pjesë nga Uma Thurma, Jeniffer Garne, Angelina Jolie etj. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2012, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori