Xhesika Ndoj: Deputetët do ma bënin rrugën të lehtë në politikë
Xhesika Ndoj është komentuar shpesh për deklaratat e bujshme që bën, sidomos për ato me deputetët. E ftuar në “Why Not” mbrëmjen e sotme nuk munguan pyetjet pikante për këngëtaren në rubrikën “E kam bërë, se kam bërë”.

Një ndër to ishte: Kam sfiduar deputetë dhe pasanikë sepse kam patur të drejtë?

Xhesika: “E kam bërë. Jam mësuar me këto deputetët nuk më bëjnë përshtypje. Kam marrëdhëniet e mira”

Roza: Kam përshtypjen se nëse i futesh politikës e ke rrugën më të lehtë.

Xhesika: Po. Se kam pasur mbështetjen e politikanëve.
Shtuar më 13/12/2020, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori