Xhesika Berberi tregon si vishet kur bën pazar (FOTO LAJM)

Xhesika Berberi njihet si një nga vajzat dhe modelet më të bukura të showbizzit shqiptar.

Fotot e saj janë gjithmonë të mrekullueshme dhe mëshirimin i së bukurës.

Ajo ka zgjedhur gjithnjë që të shfaqet sa më natyrale, por duket se pavarësisht situatës që mund të ndodhen, modelet mbeten gjithnjë modele.

Kështu e bëj unë pazarin”, ka shkruar Xhesika mbrëmjen e djeshme krah fotos së postuar në Instagram, duke na treguar kështu se si vishet ajo kur del për të bërë pazar në tregun e frutave dhe të perimeve.

Modelja e njohur shfaqet e veshur me një fustan jeshil dhe pavarësisht ambientit ku ndohet arrin të duket ‘tmerrësisht’ bukur.

Me siguri fotografia që do të shihni më poshtë është pjesë e ndonjë seti të ri, ama kush nuk do të donte të dukej si Xhesika edhe kur shkon për të blerë fruta e perime? /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori