Xhensila tenton të trembi Besin (FOTO LAJM)

Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Bëhet fjalë për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyrin tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Së fundmi atandoshen në Firence, nga ku kanë postuar foto të ndryshe. Në Instastory Xhensila ka postuar nje video ku shikon ambjentin.

Por papritur shfaqet Besi dhe Xhensila tenton ta trembë. Një një moment ajo thotë ''Buu''. Së fundmi Xhensila duket se është në muajin e pestë të shtatzënisë. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori