Xhensila Myrtezaj shtatzënë në muajin e katër?
Ata janë një nga çiftet më simpatik e më të përfolur në shoëbizin shqiptar.

Shpesh herë i kanë pyetur se kur do të bëhen prindër.Dhe mesa duket Xhensila duket të jetë shtatzënë, kjo eshtë parë në foto e publikuara nga pjesa e eventit ''Andrra Couture''.

Burimet për Panoramën kanë konfirmuar se Xhensila është në muajin e katër të shtatzanisë.

Gjithësesi ajo duket sërisht në formë edhe pse është në pritje të një fëmije. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori