Xhensila Myrtezaj e marrosur pas Bes Kallakut (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj ka publikuar foto në Instagram për të dëshmuar se pse zemra e saj është perfekte. Pranë saj ndodhet njeriu me të cilën ajo është dashuruar. Pavarësisht kalimit të viteve dhe kohës së kaluar bashkë, ata janë të dashuruar si në ditët e para.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe i fejuari i saj, aktori i humorit Besart Kallaku shihen mjaft në harmoni me njëri-tjetrin. Fjalët janë të tepërta në këtë kolazh fotografish. /albeu.com/


Shtuar më 16/04/2015, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori