Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin në pamje, si duket këngëtarja (FOTO LAJM)

Të gjithë e dimë që Besi dhe Xhensila janë një nga ciftet më të komentuar në median rozë.

Dhe të themi të drejtën pse jo?
Dy personazhe të dashur, të suksesshëm dhe që sollën në jetë një fëmijë të mrekullueshëm.

Mirëpo ditën e sotme Xhensila ka bërë ndryshimin e papritur duke i prerë flokët shkurt e duke i lyer me fije bjondë.

Ndryshimin Xhensila e ka treguar me fotot e postuara në Instastory ku shfaqet si gjithmonë shumë e ëmbël dhe ky ndryshim i shkon shumë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2018, ora 08:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori