Xhensila i habit të gjithë me planet pas dasmës
Xhensila dhe Besi bënë një dasmë të mrekullueshme dhe që bëri bujë kudo.

Pot teksa të ghjtihë pritën që Xhensila të arratisej për muaj mjalti në fakt ajo ka bërë një veprim që i ka habitur të gjithë.

Këngëtarja iu është rikthyer koncerteve dhe me sa duket muaji i mjalti do te jetë në javët në vazhdim.

Besi dhe Xhensila kanë siguruar se pas dasmave të bujshme do të organizohet muaji i mjaltit, po pa zbuluar detaje se ku. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori