Xhensila i dedikon këngë Besit në mes të dasmës (VIDEO)

Ohhh sa bukur 😍😍😍

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on


Ceremonia e dasmës së Xhensilës dhe Besit ka qenë padyshim madhëshhtore.

Siç i takon një kurorëzimi të dashurisë, dy të rinjtë i kanë kushtuar edhe këngë njëri-tjetrit, ku ashtu si premtimet e betimit ku Xhensila ishte romantike dhe Besi anonte më shumë tek notat e humorit.

Ama surpiza e natës ka qenë momenti kur dy partnerët i aknë kushtuar njëri tjetrit këngë të krijuara posacërisht për dasmën.


Mirëpo, kjo këngë e Xhensilës për Besin, ku e shoqëronte me një videoklip nga momentet më të lumtura të tyre është mjaft e veçantë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori