Xhensila do të rikthehet në ekran me një bashkëpunim “bombë”
Projekti i fundit i Xhensila Myrtezajt qe “Çika Çika” në bashkëpunim me Ardian Bujupin.

Më pas këngëtarja pati një shkëputje për shkak të ardhjes në jetë të vogëlushes Ajka dhe ndonëse nuk hoqi dorë nga jeta artistike duke performuar në club- e të ndryshme, Myrtezaj ende s’ka publikuar një këngë të re. Por prisni!

Burime për “Prive” zbulojnë se shumë shpejt Xhensila do të rikthehet me një bashkëpunim. Zbulohet se bëhet fjalë për artistin Pirro Çako dhe se klipi do të xhirohet jashtë trojeve shqiptare.

Për të patur një ide se si ndërthuren zërat e tyre së bashku, ndiqni videot e mëposhtme. Xhensila dhe Pirro me “Për një çast më ndali zemra”:
Shtuar më 03/02/2019, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori