Xhensila dhe Trimi rrëmbejnë çmimin e parë në “Dance With Me”
Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i katërt i "Dance ëith Me" në Tv Klan.

Në një natë të mbushur plot supriza, këngë e valle, Alketa Vejsiu ka shpallur fituesin e këtij edicioni.

Alketa Vejsiu ka ftuar në studio fituesit e vitit të kaluar, Renato Mekollin dhe Laura Nezhën për t’u dorëzuar kupën çiftit më të mirë.

Mes pesë çifteve, ata që triumfuan dhe morën kupën ishin Xhensila dhe Trimi.

Faktikisht fitorja e tyre dihej prej disa ditësh pasi spektakli është rregjistruar dhe është trasmetuar për teleshikuesin mbrëmë. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2017, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori