Xhensila dhe Besi braktisin Meksikën, këtë radhë drejt Kanadasë (VIDEO)
Besi dhe Xhensila prej disa ditësh po shijojnë pushimet me njëri tjetrin.

Ne fillim ata prekën Amerikën dhe pastaj ngritën temperaturat në Meksikë.

Por duket se pas Meksikës Xhensila dhe Besi janë “arratisur” për në Kanada.

Xhensila ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e buzëqeshur teksa ndodhet në një nga vendet më të magjishme të botës, ujëvarën e Niagarës.

Cifti pritet të kurorëzohet në martesë këtë verë. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori