Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
Xheni dhe Benardi i japin fund lidhjes së dashurisë
Pëlqej
Një nga çiftet më simpatike të Big Brother, duket sikur po kalon një krizë në marrëdhënie. Ata e vazhduan intensivisht marrëdhënien e tyre edhe jashtë shtëpisë, duke u shfaqur si çifti më i dashuruar.

Ata shfaqeshin bashkë duke shprehur nga mëngjesi në darkë dashurinë. Madje u panë edhe me mamanë e Xhenit.

Megjithatë tashmë, papritur, kanë fshirë çdo foto dhe video nga kjo histori nga faqet e tyre.

Kjo është një shenjë që marrëdhënia nuk vazhdon. Megjithatë fansat e tyre mund të shpresojnë që është vetëm një krisje kalimtare e reflektuar edhe publikisht. Sigurisht kjo është një marrëdhënie e ndarë me publikun dhe nuk mund të mbetej larg syve të tij./albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori