Xheni u bë nuse, Benardi e injoron plotësisht
Pëlqej
Xheni i habiti të gjithë ditën e sotme kur u shfaq si nusekrah aktorit Olsi Bylyku duke i bërë fansat konfuzë, shumë prej të cilëve e uruan me trashëgime, edhe pse duket se dyshja janë thjesht pjesë e ndonjë projekti.

Pak orë më vonë, Benardi bëri një video live bashkë me mikun e tij dhe shumë prej fansave e pyesnin ish-banorin për Xhenin dhe faktin që ajo u bë nuse.

Benardi vetëm qeshi fillimisht, por pak më vonë teksa miku i tij u shpreh "Po, po Benardi s'po i hahet buka nga stresi", ish-banori e konfirmoi duke lënë të kuptohet se nuk i intereson më për Xhenin. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 23:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori