Xheni me shenja, Bernardi: "S'të kam bërë unë"
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ndër temat që diskutohet shpesh mes Benardit dhe Xhenit është çështja e ushqimit, por edhe mënyra se si ata të dy sillem me njëri-tjetrin.

Benardi i thotë Xhenit se pati një bisedë më Danjelin në lidhje me ushqimin dhe ky i fundit i kishte thënë se ushqimin e tij ja kishte dhënë Benardit, por këtë ai se pranon.xheniii5-2

“Jam duke ngrënë ushqimin tim dhe të Xhenit, i thash atij. Ai ka hequr bukën të ma japë mua kur ka qenë duke e hedhur në kosh”, thotë Benardi.

Më pas, ai i afrohet Xhenit. “Mos më picko. Më ke bërë me shenja”, i thotë ajo. “Unë s’të kam bërë. Mendohu kush ta ka bërë shenjën. S’ta kam bërë unë dhe këtë duhet ta kuptosh”, reagon Benardi.
Shtuar më 21/04/2017, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.