Xhemi, tashmë gati për sezonin e ri të Portokallisë (FOTO LAJM)

Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura dhe më në formë të showbizit shqiptar.

Moderatorja shumë e njohur Xhemi Shehu ka postuar pak më parë në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet gati për mbrëmjen e sotme në Portokalli.

Edhe këtë sezon moderatorja bukuroshe është konfirmuar sërish si prezantuese e spektaklit të krahë të aktorit Salsano Rrapi.

Ajo duket si gjithnjë shumë në formë dhe më e bukur se kurrë. /albeu.com/

Shtuar më 01/10/2017, ora 16:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori